Zpět
Noviny Akce Osoby Texty Mp3 Fotky Historie Kontakt

Retez.gif(1 kb)


Navštivte naše nové stránky!!!

www.archon-heavy.czV říjnu jel Archon hrát na oslavu narozenin do Turnova.Víkend to byl náročný,ale stál za to. Klukům to dobře hrálo a všichni se bavili.Kapela byla dokonce nazvána -nelepší večírkovou kapelou-,což vzhledem ke stylu hrané muziky pobavilo,ale i potěšilo.Ukázky najdete na odkazu FOTKY.


V květnu 2008 oslavili společně tři členové kapely Honza,Radek a Bob své 40-té narozeniny. Slavilo se na statku U Krtka po tři dny a dvě noci.Kluci se bavili a mimo jiné také hráli sobě i ostatním zúčastněným pro radost a pohodu.A pohodová oslava to opravdu byla.Ukázky najdete na odkazu FOTKY.


Kapela Archon 19 května 2008 vystoupila v pořadu Rockle na Českém rozhlase Olomouc kde představila své CD Demo 2008, záznam rozhovoru je k dispozici zde: Rozhovor


Kapela Archon se 8 dubna 2008 zúčastnila ve zlínském rádiu Rockmax soutěže Rockmaxova 12. Bylo to živé vysílání,kde kapela odpovídala na různé dotazy a kde se pouštěly jejich písničky z CD DEMO 2008. Proti nim vystupovala kapela Euthanasia z Havířova. Hlasování probíhá pomocí sms do 15 dubna 2008,více informací najdete na adrese www.rockmax.cz. Budeme věřit,že se ,,Archoni“ líbili a že postoupí dále.
Sestřih záznamu rozhovoru zde: Rozhovor


Poslední horkou novinkou je, že druhá níže v pořadí "horká novinka" už není novinkou! V této době je kapela Archon opět v provozu a vyráží za vámi v plné síle ve svém víceméně zakládajícím složení. Pokud by se vám zdály některé informace na tomto webu v této době snad trochu neaktuální, pravděpodobně se bude jednat o pomalé připojení, porucha není na vašem přijímači, prosíme, čekejte... :-)


K dispozici vám všem je nyní zbrusu nové CD s názvem Demo 2008, nahrané v lednu 2008. Ukázky hledej TADY
Na skladbu Sněhurka se připravuje videoklip.
V lednu 2009 je v plánu nahrávání celého nového alba.


Archon teď taky hledá dalšího kytaristu a zpěváka, zájemci kontaktujte nás ZDE


Retez.gif(1 kb)

Poslední "horkou" novinkou je, že skupina Archon v roce 2002 ukončila(?) činnost. Radostné je, že její poslední zvuková podoba zůstala navždy zakonzervována v podobě jejího debutového CD Cesta, které (stávajíc se neúprosným postupem času stále vzácnější archiválií), je a zatím stále bude pro příznivce kapely i jiné zájemce nadále k dispozici.

No a co bude dál, to ukážou opravdu jen časy příští.

Děkujeme všem fanouškům a příznivcům kapely za letitou podporu a těšíme se s Vámi nashledanou třeba někde jinde...

Archon

Retez.gif(1 kb)